EkonomiGündemManşet

SOGUK SIKIM BODRUM ZEYTİNYAĞLARI HEDİYELİK PAKET OLDU

Aydın ve İskender Doğer kardeşler Bodrum da 32 yıldır süren ticari faaliyetlerine “Bodrum Zeytinyağları” adı altında yeni bir girişim eklediler.

Bodrum Geleneksel Merkez Çarşısın’da Köşem Kafe de düzenledikleri basın toplantısında Bodrum Zeytinyağları adı altında hazırladıkları hediye paketinden her satılan paket için Bodrum Sağlık Vakfına da destek sağlamak amacı ile bir pul yapıştırdıklarını açıkladılar.

Üçlü hediye paketi içerisinde soğuk sıkma zeytinyağı, zeytinyağı sabunu ve zeytin çiçeği kolonyası bulunuyor.
Basın toplantıda konuşan İskender ve Aydın Doğer yaptıkları açıklamada şu sözlere yer verdiler.;
“32 yıldır Bodrum da ticari faaliyet gösteren Doğer ailesi mensupları olarak; Uzun bir zamandan beri Bodrum’da zeytinyağı ve zeytinyağından elde edilen ürünlerin ön plana çıkarılması kanısındaydık. Bunun için başlattığımız yeni ticari girişimimiz “Bodrum Zeytinyağları” adlı yapılanmadır.
İlerideki günlerde daha da geliştirerek sunacağımız faaliyetlerimiz olmakla birlikte şu anda soğuk sıkım zeytinyağı, zeytin çiçeği kolonyası ve zeytinyağı sabununu kapsayan 3’lü hediyelik ambalajımızın sunumunu sizlerle paylaşmaktayız. Bodrum’dan yurt içi ve yurt dışına götürülebilir en nadide hediye olacağı kanısındayız.

Bizler Doğer ailesi olarak “ Bodrum’da kazandıklarımızı Bodrum’da yatırıma dönüştürelim” yaklaşımımızla bu zamana kadar eğitim, sağlık, spor ve sanata olan katkımızı tüm Bodrum esnafının ve Bodrum yaşayanlarının sahipleneceği ‘Bodrum Dayanışma Projesi’ ile taçlandırmak için ticaretin ötesini hedeflemekteyiz. Bodrum dayanışması için biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu