REKLAM ALANI

Bodrum Time | Bodrum Güncel Haberleri

idem

BARIŞ GÜNÜNDE KADIN BULUŞMASI

bodrum time
BARIŞ GÜNÜNDE KADIN BULUŞMASI
307
28 Ağustos 2019 - 5:52
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bodrum Kent Konseyi Kadın Meclisi, 29.07.2019 tarihindeki Genel Kurul ile yenilenen yürütme kurulu
üyeleri ile küçük bir ara verdiği Bodrum Kadınlarıyla buluşma toplantılarına devam ediyor.

2017 Aralık ayından bu yana periyodik olarak yapılan bu toplantılarda kadınlar, kendi meclisleri olan kadın meclisi üzerinden, nasıl bir kentte yaşamak istediğini daha önceki süreçlerde manifesto ile tanımladı.

“Bugün, tanımladığımız manifesto üzerinden ayrımcılığın önlenmesi, eşitsizliğin bertaraf edilerek güvenli kent oluşturma yöntem ve politikalarını belirlemek, yerel yönetim tarafından hayata geçirilecek olan kadınlarla ilgili politikalarda karar alma mekanizmalarında nasıl ve hangi yöntemlerle yer alacağımızı tanımlamak için bir araya geliyoruz.”

Dinleyen değil, sözü üreten Kadınlar toplanıyor…

Bodrum’un kadınları, 1 Eylül 2019 tarihinde, saat 15.30’da Oasis Alışveriş Merkezi’nin Büyük Toplantı Salonunda bir araya geliyor. Kadın Buluşması Bodrum’da bulunan tüm Kadınlara açık olacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İmtiyaz Sahibi : Selda KIZIL Web Tasarım : UÇARSOFT