EkonomiGündemManşet

ESNAF SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ HİZMET BİNASI YENİLENDİ

Yenilenen Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi hizmet binası için açılış töreni düzenlendi.

Açılışa Aydın Muğla İlleri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Necip Saraç ve yönetim kurulu üyeleri, Mumcular Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı Gürhan Koca, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetim kurulu üyeleri ve üyeleri katıldı. Yenilenen hizmet binasında ayrıca, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi  kurucu başkanı olan Mustafa Danacı isminin verildiği toplantı salonu da hizmete girdi.

Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Baseymez, açılışa katılan herkese teşekkür ederek, “Değerli başkanlarıma ve yönetim kurulu üyelerine açılışımaza katıldıkları için teşekkür ediyorum. Sağlık sorunlarından dolayı açılışımıza katılamayan kooperatifimizin kurucu başkanı sayın Mustafa Danacı başkanıma da ayrıca teşekkür ederiz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın.” Dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu