REKLAM ALANI

Bodrum Time | Bodrum Güncel Haberleri

idem

HASTANE YOLU İÇİN GİRİŞİMLER BAŞLATILDI

bodrum time
HASTANE YOLU İÇİN GİRİŞİMLER BAŞLATILDI
101
22 Mayıs 2019 - 13:37
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, tamamlanma aşamasına gelen yeni Milas Devlet Hastanesine ulaşımı sağlayacak bağlantı yolu ve Milas-Bodrum Karayolu için Karayolları Genel Müdürlüğü nezdinde girişim başlattı.

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Milas ilçesinde tamamlanma aşamasına gelen yeni Milas Devlet Hastanesinin, Milas-Bodrum Karayoluna bağlanmasıyla ilgili Karayolları Genel Müdürlüğüyle girişim başlattı.

Beraberinde Milas Kaymakamı Eren Arslan ve Milas Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ihale işlemleri için Ankara’ya gelen aynı zamanda OSB Müteşebbis Heyetinden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer’le birlikte Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret eden Demir, hastanenin tamamlanma aşamasına geldiğini hatırlattı.

Toplantıda, hastaneye ulaşımı sağlayacak alternatif güzergâhlar ve projelere ilişkin Karayolları Genel Müdürü Uraloğlu sunum yaptı. Toplantıda Karayolları Genel Müdürlüğünün Sağlık Bakanlığıyla yazışma yapması ve sonuca göre çalışmaların başlatılması kararlaştırıldı. Ayrıca, Milas-Bodrum Karayolunda başta Baharlı Kavşağı olmak üzere tespit edilen bazı sorunlu noktalarda Ramazan Bayramı tatilinde Bodrum’un yaşayacağı trafik yoğunluğu da göz önüne alınarak koordineli çalışmalar yürütülmesi kararlaştırıldı.

AK Parti Muğla Milletvekili Demir, Sağlık Bakanlığınca yapımı tamamlanma aşamasına gelen hastanenin ulaşım sorununun da Karayolları Genel Müdürlüğünce ele alındığını kaydetti. Çalışmaların trafiği de aksatmayacak biçimde Milas-Bodrum Karayolunun daha güvenli hale gelmesi için yürütüleceğini ifade eden Demir, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İmtiyaz Sahibi : Selda KIZIL Web Tasarım : UÇARSOFT