ÇevreGündemManşet

SÖYLENECEK SÖZ BIRAKMIYORLAR…

Bodrum’da bitkin durumda bulunup veterinere götürülen kedinin çekilen röntgeni sonrası vücudunda saçmalarla yaşadığı ortaya çıktı.

Önceki gece Turgutreis Mahallesi’nde köpeğini gezdiren Ezgi Gül adlı vatandaş, yolda bitkin durumda bir kediye rastladı. Ezgi Gül’ün Bodrum Hayvan Hakları Derneği’ne ulaşmasının ardından kedi Yalıkavak Mahallesi’nde faaliyet gösteren Petopya Veteriner Kliniği’ne götürüldü.

Kedinin burada çekilen röntgeni ise şok etti. Arka ayakları kırık olduğu görülen kedinin vücudunda da havalı tüfekten çıktığı tahmin edilen 3 adet saçma tespit edildi. Kedinin ameliyata alınacağı bildirildi.

Konu ile ilgili konulan Petopya Veteriner Kliniği yetkilileri, “Kedinin vücudunda 3 adet saçma var. Ayaklarındaki darbeden kaynaklı kırıklar var, araba çarpmış olabilir, saçmadan kaynaklı kırığa benzemiyor. Kedinin daha önceden vurulduğunu ve bu saçmalarla yaşadığını tahmin ediyoruz ama ameliyattan sonra kesin bir şey söyleyebiliriz.” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu