GündemManşetTeknoloji

TEKNOPARK İHALEYE ÇIKARILDI…

MİTSO’nun da ortağı olduğu Muğla Teknopark Yönetici A.Ş.’nin hizmet binalarının kaba inşaat yapımı işi ihaleye çıkarıldı.

Muğla Teknopark Yönetici A.Ş.’nin idari bina, kuluçka merkezi, trafo binası ve sarnıç kaba inşaatı yapımı açık pazarlık yöntemiyle ihaleye çıkarıldı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ALM Toplantı Salonunda 18 Ocak 2019 tarihinde saat 15.00’te yapılacak ihale için teklifler, posta ile gönderilebileceği gibi ihalenin yapılacağı saate kadar elden de teslim edilebilecek.

Üniversite – sanayi – devlet işbirliğinde ülkenin teknolojik gelişimine katkıda bulunmak amacıyla 4691 sayılı yasa gereğince “Teknoloji Geliştirme Bölgeleri” kapsamında Muğla’da da 2016 yılında Teknopark kuruldu. Muğla Teknopark Yönetici A.Ş. olarak kurulan teknoparkın kurucuları arasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile ilçe belediye başkanlıkları ve Milas Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte Muğla’daki diğer ticaret, ticaret ve sanayi odalarıyla Muğla Borsası ve bazı firmaların da olduğu 52 kurum ve kuruluş bulunuyor.

2016 yılında 10 milyon TL sermaye ile kuruluşu yapılan Muğla Teknopark Yönetici A.Ş., şimdi hizmet binalarının yapımına başlıyor. Muğla Teknopark’ın idari bina, kuluçka merkezi, trafo binası ve sarnıç gibi hizmet binalarının kaba inşaat yapımı işi için ihale açıldı.  İhale 18 Ocak’ta Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin ALM Toplantı Salonunda, saat 15.00’te yapılacak. İhaleye katılmak isteyen firmalar, tekliflerini ihale saatine kadar ulaşacak şekilde posta ile gönderebilecekleri gibi elden de teslim edebilecekler.

Muğla Teknopark Yönetici A.Ş.’nin hizmet binalarının kaba inşaatlarının yapımı ihalesine katılmak isteyen firmalar, ihale için gerekli dosyayı 500 TL karşılığında Muğla Teknopark Yönetici A. Ş.’den satın alınabilecekler.

Muğla Teknopark’ın hizmet binalarının yapılı için açılan ihale için başvuran firmalar arasında yeterliliği belirlenen firmalar ile sözlü olarak açık eksiltme yapılarak ihale gerçekleştirilecek.

Muğla Teknopark’ın hizmet binalarının kaba inşaatlarının yapımı için açılan ihale koşulları gereğince ihale tarihinden itibaren 5 gün içinde kazanan firmaya yer teslimi yapılacak ve belirtilen binaların kaba inşaatları 120 gün içinde tamamlanacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu