GündemManşetSpor

KARATECİLERİN BAŞARISI

Muğla Atatürk spor salonun da gerçekleştirilen okul sporları Muğla küçükler, yıldızlar ve gençler il birinciliği müsabakalarına Bodrum’lu öğrenciler damgasını vurdular.

Bodrum da bulunan 14 farklı okuldan yarışmaya katılan öğrenciler 14 altın,4 gümüş ve 1 bronz madalya kazanarak yıllardır süregelen başarılarına bir yenisini ekleyerek ,yakın bir zamanda  yapılacak olan Türkiye şampiyonası öncesi bölge birinciliği karşılaşmalarına katılmaya hak kazandılar.

Başarılı öğrencilerin antrenörü ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatih Uzunlulu ‘’öğrencilerimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da Muğla il birinciliği karşılaşmaların da çok güzel başarılar kazandılar , kendilerini , okullarını ve velilerimizi kutluyorum.Önümüzdeki aylarda önemli müsabakalara katılacak olan sporcularımızla ara vermeden antrenmanlarımıza devam edeceğiz , sporcularımızın ilçemizin adını en iyi şekilde temsil edeceklerine şimdiden eminim.’’dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu