AsayişGündemManşet

BODRUM’A POLİS LOJMANI

Hayırsever Yunus Büyükkuşoğlu tarafından Bodrum ilçesi Ortakent Mahallesi’ne 40 adet Polis Lojmanı yapımı ile ilgili protokol imzalandı.

Valilik 75. Toplantı Salonunda düzenlenen protokole Muğla Valisi Esengül Civelek, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Hayırsever Yunus Büyükkuşoğlu katıldı.

Yaptığı konuşmada Hayırseverlikte teşvik edici olmanın çok önemli olduğunu belirten Vali Esengül Civelek, “ Hayırseverimiz eğitim alanında çok değerli katkılar sağlamıştır. Emniyet teşkilatı mensuplarımızın da ihtiyacını gidermek üzere Bodrum İlçemize 20 tanesi 1+1, 20 tanesi 2+1 olmak üzere toplamda 40 adet lojman yapacaktır. Değerli Hayırseverimize şahsım, ilim ve Emniyet Teşkilatı adına şükranlarımı sunuyor,  hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

İmzalanan protokol ile Ortakent mahallesi, Kemer Mevkiinde 9.000.00 m2’lik arsa üzerine 20 adet 1+1, 20 adet 2+1 olmak üzere toplam 40 adet lojman yapılması amaçlanmaktadır.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu