GündemManşetSpor

30. YIL COŞKUSU SAMOS’TA

30.yılını eşi benzeri olmayan Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge etkinliğiyle kutlayan The Bodrum Cup, heyecanını Samos’a taşıyor. Diğer 24 mega yat arasından sıyrılarak Midilli – Sakız etabını 2 saat 18 dakika 10 saniyede bitiren GARGANTUA, birincilik ödülünü hanesine yazdırdı. Samos Belediyesi’nin hazırladığı etkinlikler, Sakız – Samos etabına renk katıyor. Heyecanlı yarışların finali ise bir sonraki hedef olan Yalıkavak Marina’da yapılacak.

Akdeniz’in en büyük uluslararası deniz festivali The Bodrum Cup’ın 30. yılına özel olarak Opet’in ana sponsorluğu, Amerikan Hastanesi, Yalıkavak Marina ve Setur Marinas’ın platinium sponsorluğuyla düzenlediği Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge’ın beşinci yarışı Sakız – Samos etabında yapılıyor. 25 mega yat, yarış sırasında muhteşem kareler oluşturmaya devam ediyor. Samos Belediyesi de bu muhteşem yarışı büyük bir coşkuyla karşıladı. Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge’ın destekleriyle Kuşadası’ndan oluşturulan turla organizasyonun dostluk mesajı, daha da geniş kitlelere ulaşıyor.

Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge’ın 19 Ekim Cuma, saat 08.00’de 48 mil uzunluğundaki dördüncü yarışının yapıldığı Midilli – Sakız etabının birincisi, 2 saat 18 dakika 10 saniyede bitiren GARGANTUA oldu. 20 Ekim Cumartesi günü saat 08:00’de yelkenlerini rüzgarla dolduran yatlar, yarışlarına 50 mil uzunluğundaki Sakız – Samos etabıyla devam ediyor. Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge’ın sıradaki ve son yarışı ise 21 Ekim Pazar günü 50 mil uzunluğundaki Samos – Yalıkavak Marina etabı arasında gerçekleşecek.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu