EkonomiGündemManşet

BODRUM’DA DUDAK UÇUKLATAN FATURA

Bodrum’un Türkbükü Mahallesi’nde bulunan bir restorantta yemek yiyen 5 tatilci 4.329 liralık hesap ödedi. Söğüş havucun 35, salatalığın 28, 2 ayranın 56, 4 bardak çayın ise 72 TL’den satılması Bodrum’da ki yüksek fiyatları yeniden gündeme getirdi.

Sosyetenin gözde mekanı Türkbükün de, geçtiğimiz yıllarda lahmacun ve ayranın 80 liradan satılması tartışmalara neden olmuştu.  Bu yılda Türkbükü’nde bulunan bir restoran menüsünde ki yüksek fiyatları ile yine gündeme geldi. Bodrum’un Türkbükü Mahallesi’ndeki bir mekana arkadaşları ile giden tatilci yemek sonunda 4 bin 329 TL hesap ödedi. Adisyonu sosyal medya hesabından paylaşan gencin gönderisi kısa sürede binlerce yorum aldı.

4 Bardak çaya 72 lira ödediler…

fatura ayrıntısında bir porsiyon bifteğe 195 lira, Kolaya 28, 4 liralık 250 ml. limonataya 19, bir 4 bardak çaya ise 72 liraya ödendiği görüldü.  24 adet midye dolma için 400 lira ödeyen müşteri, 1 adet söğüş salatalığa 28 lira, 1 adet havuca ise 35 lira ödedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu