EkonomiGündemManşetTurizm

KATARLI MİSAFİRLER BODRUM’DA

Bodrum’a gelen Katarlı turist kafilesini taşıyan uçak için pistte su takı oluşturuldu, yolcular karanfillerle karşılandı.

Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan 111 yolcusuyla havalanan uçak, Milas-Bodrum Havalimanı’na inişinde, itfaiye ekiplerince oluşturulan su takının altından geçti. Uçaktan iner inmez karanfillerle karşılanan Türk, Asyalı ve Katarlı yolcuların sevinçleri dikkati çekti.

Katar Airways Grup İcra Kurulu Başkanı Akbar Al Baker, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bodrum’a ilk uçuşu gerçekleştirdiklerini söyledi. Türkiye’ye gerçekleştirdikleri hizmetler için çok fazla talep aldıklarını ifade eden Baker, yolculara, tatil sezonu başlarken Bodrum’u ziyaret etme fırsatı sunacakları için heyecanlı olduklarını belirtti.

TAV Holding İşletmeler Direktörü Can Karamustafaoğlu da Bodrum’da özellikle yurt dışı direkt uçuşların artırılması için yerel yönetim ve STK’lerle işbirliği içinde tanıtım çalışmaları sürdürdüklerini kaydetti.

Karşılama törenine Milas Kaymakamı Eren Arslan ve diğer yetkililer katıldı. Törende açılış kurdelesi de kesildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu