GündemManşet

“DEĞİŞİM RÜZGARI”NDAN ZİYARETLER…

Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Başkanlığına adaylığını koyan Orhan Dinç ve ekibi seçime sayılı günler kala çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

2 Nisan Pazartesi günü gerçekleştirilecek Deniz Ticaret Odası başkanlık ve meclis üyesi seçimlerinin güçlü adayı Orhan Dinç ve beraberindekiler öncesinde bir dizi ziyarette bulundu.

Öncelikle Neyzen Tevfik Caddesi Tepecik Meydanı yakınlarındaki seçim ofisinin açılışını yapan heyet daha sonra Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Başkan Kocadon ile projeleri ve seçim çalışmalarını paylaşan Dinç ve arkadaşları fikir alışverişinde bulundular. Görüşme sonrasında Başkan Mehmet Kocadon, Orhan Dinç ve arkadaşlarına başarılar diledi.

Belediye Başkanı ziyaretinin ardından Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret eden heyet kısa süre önce gerçekleşen seçimde yeniden başkanlığa seçilen Erdoğan Başeymez’ i tebrik ettiler. Sıcak bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret sonunda Başkan Başeymez, Dinç ve ekibine seçimde başarılar diledi.

Bodrum Limanındaki denizcileri de ziyaret ederek destek isteyen Orhan Dinç, değişim rüzgarının getireceği yenilikleri tek tek denizcilerle paylaştı. Son Süngerci Aksona Mehmet olarak bilinen Mehmet Baş, değişimin şart olduğunu ifade ederek Oda seçiminin bütün Bodrum denizcilerine hayırlı olmasını temenni etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu