GündemManşet

KADIN ÇİFTÇİLERE ÖZEL KUTLAMA

Bu yıl 9’uncu kez kapılarını açacak olan Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda bu yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle özel kutlama yapılacak.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek fuar hazırlıkları hakkında bilgi veren fuarın organizatör firması Expolink Fuarcılık yöneticisi Zeki Erdoğan “Bu yıl, Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarımızın açılışı güzel bir rastlantı ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne denk geldi. Biz de Expolink Fuarcılık olarak kadın çiftçilerimiz için çok özel, sürpriz kutlama programı oluşturduk. O gün fuarımızı ziyaret edecek Milas’lı kadın çiftçilerimize özel etkinliklerimiz olacak” dedi.

Konuşmasında bu yıl fuar alanın geçen yılla göre 1 200 metrekare daha büyüdüğünü ve katılan firma sayısının geçen yıllara göre daha da arttığını belirten Expolink Fuarcılık Yöneticisi Zeki Erdoğan, “Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, tüm Türkiye’de bilinen, tanınan, takip edilen bir fuar haline geldi. Gerek ziyaretçi sayısı bakımından, gerek katılan firma sayısı bakımından ve gerekse fuar boyunca oluşan alışveriş potansiyeli bakımından Türkiye’nin ilk üç fuarından birisi haline geldi. Hiç kuşku yok ki, Milas’taki bu başarıda en büyük pay, başta Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve MİTSO olmak üzerek kurumlar arası diyalog ve işbirliğinindir. Milas’taki bu kurumlar arası işbirliği, dayanışma ve yardımlaşma sürdüğü sürece Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı çok daha iyi yerlere gelecektir” dedi. Expolink Fuarcılık Yöneticisi Zeki Erdoğan, ilk yıldan bu yana Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarlarına ve ilki geçen yıl yapılan ikincisi bu yıl 28 Mart’ta açılacak olan Yapı, Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’na MİTSO’nun katkılarından da övgü ile söz ederek MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e teşekkür etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu