EkonomiGündemManşetTurizm

EMITT FUARINDA EN ETKİN YİNE BODRUM OLDU

IMG_2261Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, 25 Ocak Perşembe günü, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını turizm profesyonellerine açtı.

Bodrum Ticaret Odası’nın organizasyonu ve Bodrum Belediyesi’nin destekleri ile kurulan Bodrum standında gerçekleşen açılış etkinliğine BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ev sahipliği yaparak, Bodrum standının turizmcileri bir araya getirmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Turizm sektörünün önde gelen organizasyonlarından EMITT, 25 Ocak Perşembe günü başladı.  Bir fuarda daha Bodrum’u temsil etmekten onur duyduklarını belirten Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “Bodrum’un farklı sektörlerinden birçok temsilciyi standımızda ağırlıyoruz, bizim için fuarın en önemli getirisi üyelerimizin tek çatı altında bir araya gelip fikir alış verişi yapması ve verimli iş görüşmeleri yapmalarıdır. Umuyorum ki tüm katılımcılar emek vererek geldikleri bu fuardan olumlu sonuçlarla Bodrum’a döneceklerdir.” dedi.

-Bodrum yine farkını ortaya koyuyor.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise, Bodrum’un bir mıknatıs gibi herkesi kendine çektiğinin altını çizerek, “Bugün Bodrum Belediyemiz, Bodrum Ticaret Odası ve Bodrum Tanıtma Vakfı başta olmak üzere Bodrumdan birçok kurum ve kuruluş bir arada. Katılım da oldukça umut verici. Her zaman olduğu gibi yine Bodrumumuz farkını ortaya koyuyor.” şeklinde konuştu.

Bodrum’un en eski barı olan Veli Bar’ın katkısıyla gerçekleştirilen ve Bodrum mandalinası ile yapılan içeceklerin ikram edildiği Bodrum standı açılış kokteyline Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, İzmir Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı,  Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Antalya Konya Altı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan, BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Meclis Üyesi Toros Demirdöven, Malta İstanbul Başkonsolosu Franklin Aquilina, TUROFED Başkanı Osman Ayık, İstanbul Otelciler Birliği Başkanı Timur Bayındır, Bursa Otelciler Birliği Başkanı Haluk Beceren, Artvin İl Turizm Şube Müdürü Özcan Cambaz, Ankara İl Kültür Turizm Müdürü Kamil Özer, Rusya Otelciler Federasyonu Başkan Yardımcısı Vadim Shpilman, İsveç İstanbul Başkonsolosluğu Ticaret Ofisi yetkilisi Şevin Yalçın, Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Özgür Akdağ, BODER Başkanı Halil Özyurt, BOYD Başkanı Serdar Karcılıoğlu ve çok sayıda BODTO üyesi katıldı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu