ManşetSpor

Bodrumsporlu Yelkenciler Derece Yaptı

Genç Yelkencilerimizin Milli Takım Hedefi

 

Bodrum’da düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu Yelken Ligi 1’inci Ayak yarışlarında Bodrumspor adına yarışan Sadrihan Süer kategorisinde 3’üncü, Ayla Poyraz ise kendi kategorisinde 2’inci oldu.

Türkiye Yelken Federasyonu Yelken Ligi 1.Ayak 420 Sınıfı yarışları 3-8 Ekim 2023 tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleşti. Renkli görüntülere sahne olan yarışlarda rekabet üst seviyeye çıktı. Milli takım seçme statüsündeki yarışların tamamlanmasının ardından tüm sınıfların ödül töreni Yalıkavak Yelken Kulübünde gerçekleştirildi. Bu kapsamda, Bodrumspor’u temsilen yarışlara katılan Sadrihan Süer ILCA 4’te 3’üncü olurken, Ayla Poyraz ILCA 6’da kızlarda 2’inci oldu. Yelkende Türkiye ve dünya şampiyonları yetiştirmek için çalışmalar yürütüldüğünü söyleyen Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, “Bodrum her konuda olduğu gibi yelkende de marka kent haline gelecek. Biz bu süreçte temelde çocuklarımıza yelkeni aşılayıp nice başarılara imza atacağız” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu