EğitimGündemManşet

ŞOFÖRLERE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

soforlere is sagligi ve guvenligi kapsaminda teknik egitim (2)Bodrum Belediyesi’nde şoför unvanı ile görev yapan 150 personele iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi.

Bodrum Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğüne bağlı İş Sağlığı ve Güvenliği Biriminin hazırladığı eğitim, Umurca Mahallesi’nde bulunan Bodrum Belediyesi Kademesinde gerçekleşti. Sivil savunma uzmanı ve direksiyon eğitmenlik belgesi sahibi Mukadder Yurtışığı tarafından verilen eğitimlere yaklaşık 150 şoför katıldı.

Üç gün boyunca süren eğitimin bir bilgi güncellemesi olduğunu ifade eden Yurtışığı, “Bodrum Belediyesi bünyesinde çalışan tüm araç sürücülerinin katıldığı eğitimlerde, araçların nasıl kullanılması, kural ve esaslarının bilinmesi ile bilgi güncellemesi yaptık. Verilen eğitimlerde, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında personelimizin işlerini kazasız, sorunsuz nasıl tamamlayabilecekleri ve hem işverenin hem de araç sürücülerinin zor durumda kalmamaları için doğabilecek sorunları en aza nasıl indirebilecekleri konusunda kapsamlı bir eğitim süreci gerçekleştirdik. Eğitime Bodrum Belediyesi’nin tüm müdürlüklerinde görevli ağır ya da hafif araç kullanma belgesine sahip yaklaşık 150 personelimiz katıldı. Bodrum Belediye Başkanımız Mehmet Kocadon’un da üzerinde hassasiyetle durduğu iş sağlığı ve güvenlik eğitimleri, önümüzdeki dönemlerde de devam edecek.” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu