AsayişGündemManşetSağlık

SAHTE DİŞÇİYE OPERASYON

milas-sahte dişçiMilas’ta sahte belge ve evraklar düzenleyerek diş hekimliği yaptığı iddiasıyla bir kişi jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

Milas’ın Selimiye Mahallesi’nde bir kişinin diplomasız olarak diş hekimliği yaptığı ihbarı üzerine Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Selimiye Karakol Komutanlığı Ekiplerince çalışma başlatıldı.

Demet Sokak’ta yer alan ikamette sahte diş hekimliği yaptığı tespit edilen ve jandarma ekiplerince gözaltına alınan M.K.’nin evinin bahçesindeki bir yerin iki odasını muayenehane olarak kullandığı ortaya çıktı.

Hasta muayenesi yaptığı sırada suçüstü yakalanan M. K.’nin diş muayenesi, diş çekimi ve protez işlemlerini yaptığı, muayenehanede bulunan bir ajandaya da yapılan muayene, diş çekimi, protez işlemlerini kayıt ettiği tespit edildi.

Ele geçirilen tıbbi malzemeler İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne teslim edilirken, jandarma karakolunda ifadesi alınan M. K. serbest bırakıldı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu