EğitimGündemManşet

POLİS AMCA KÜTÜPHANESİNE YAZAR DESTEĞİ

Polis Amca Kütüphanesine Yazar Desteği 2Yazar Koray Avcı Çakman’dan Dumlupınar İlkokulunda teşhir edilmekte olunan Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine destek geldi.

Bilindiği gibi Muğla Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde Polis Amca isimli çocuk kütüphanesinin teşhir edilmesine başlanılmıştı. Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü Menteşe Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar İlkokulu Müdürlüğü ile ortaklaşa Dumlupınar İlkokulu hizmet binasında teşhir edilmekte olunan çocuk kütüphanesi ile Polis vatandaş işbirliğinin dolayısıyla da devlet vatandaş işbirliğinin en üst seviyeye taşınması amaçlanıyor. Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine destekler her geçen gün artarak devam ederken, kütüphanenin teşhir işleminin önümüzdeki günlerde tamamlanması bekleniyor. Kütüphaneye son olarak tanınmış yazar Koray Avcı Çakman ‘dan da destek geldi.

Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ‘ı makamında ziyaret eden Yazar Koray Avcı Çakman kendi eseri olan kitaplarını imzalayarak Polis Amca isimli kütüphaneden öğrencilerin okumasına sunulması için Tümer Yılmaz ‘a takdim etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu