GündemManşet

SAĞUN’DAN BASIN AÇIKLAMASI

Muğla-BY MüdürüGeçtiğimiz günlerde Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürlüğü görevine getirilen Sezgin Sağun bir basın açıklaması yaptı.

Sağun açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“İl Müdürlüğümüzce, Muğla Denizli ve Aydın İllerindeki medyayı yakından izleyerek kamuoyunu ve ilgili makamları zamanında ve doğru bilgilerle aydınlatmak, hükumet faaliyetlerini ve yapılan hizmetleri kamuoyuna etkin bir biçimde anlatmak; basın mensuplarının çalışmalarının kolaylaştırılmasına ve basının gelişimine katkıda bulunmak; bölgemizin  tanıtılmasına yönelik faaliyetlerde bulunarak ilgili kurumlarla koordineli şekilde iletişim stratejilerini oluşturmak için çalışmaktayız.

Değerli Arkadaşlar, siz basın yayın çalışanlarının mesleklerini en iyi şekilde icra etmelerini sağlamak adına, gerek İl Müdürlüğümüzün gerekse Genel Müdürlüğümüzün her zaman sizin yanınızda olduğunu bilmenizi isteriz.

Bu amaçla en yakın zamanda sizlerle birlikte bir tanışma toplantısı düzenlemeyi düşünüyoruz. Bu toplantıda 2018 yılı içerisinde İl Müdürlüğümüzden talep ve beklentilerinizi konuşacağız. Akabinde de görev bölgemizde bulunan Aydın, Denizli ve Muğla yerel basın kuruluşlarını da ziyaret ederek gerekli istişareleri yapmayı planlamaktayız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm yerel medyada çalışan arkadaşların görevlerinde başarılar diler, hepinizi saygı ile selamlarım. “

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu