GündemMagazinManşet

MISS HAIR BEAUTY-BODRUM BAŞLIYOR

Miss Hair 2017Dünyaca ünlü kuaförleri bir araya getiren Miss Hair Beauty Creative Saç Tasarım Yarışmaları ve Eğitimleri bu sene 9-15 Ekim Tarihleri arasında Bodrum Labranda Princess Resort’da gerçekleşecek.

Dünyanın birçok ülkesinden gelen kuaförlerin katıldığı yarışma renkli görüntülere sahne olacak. Almanya’nın tanınmış eğitimcilerinden MicroBlading eğitimcisi Nursel Akdağ’ın organize ettiği  6 gün süren eğitimler ve yarışmalar kapsamında kuaförler en yeni modellerini sergileyecekler.

9 Ekim Pazartesi başlayacak olan etkinlikte Erdal Bektaş‘ın Makyaj, Kalıcı Makyaj, MicroBlading Kıl Tekniği, Dudak Dolgu, Eye Liner, Dermapen, Saç Similasyonu 6 saatlik uygulamalı eğitimi, Yasin Dikmen’in Saç Kesimi, Topuz Eğitimi, Munirka Tuna’nın Makyaj ve Topuz Eğitimi Work Showu,  Erdal Kutki’nin Boya Renklendirme Eğitimi Work Show’u  ile devam edecek. 14 Ekim’deki Gala Gecesinde Yasin Dikmen’in Saç Show Koreografi Gösterisi, İzmir Show Ekibi’nin Saç Show Koreografi Gösterisi, Munirka Tuna Kosova’nin Saç Show Koreografi Gösterisi, Kenan Daniş Topuz Show’u, Erhan Kara’nın Saç Show Koreografi Gösterisi, Tesa Consalt’ın Avrupa Karması Saç Showu ve Elite Plus Ajans Mankenleri ile Defilesi yapılacak.

Gala gecesinde Türk Halk Müziği Sanatçısı Çerkez kızı Rüya Eren renk katacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu