AsayişGündemManşet

EMNİYET SUÇ VE SUÇLULARLA MÜCADELEDE KARARLI

Muğla Emniyet MüdürlüğüMuğla Emniyet Müdürlüğü görevlisi polisler vatandaşları suç ve suçlularla mücadele konusunda bilgilendirmeye devam ederlerken, mücadele konusunda son derece kararlı olduklarını da gözler önüne seriyorlar.

Muğla Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ve Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri vatandaşlarla yüz yüze görüşerek kendilerini suç ve suçlularla mücadele amacıyla bilgilendirmeye devam ediyorlar. Yüz yüze yapılan görüşmelerde Emniyet Genel Müdürlüğü ve Muğla Emniyet Müdürlüğü katkılarıyla özel olarak hazırlatılan  çeşitli  el broşürlerini de vatandaşlara takdim eden polislerin mücadelede son derece kararlı oldukları da gözden kaçmıyor.

Muğla Polisinin suç ve suçlularla mücadele konusunda göstermiş oldukları duyarlılık ise Muğlalı vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu