EğitimGündemManşet

SERVİS ŞOFÖRLERİ BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ

IMG_2706Bodrum Belediyesi Heredot Kültür merkezinde Bodrum İlçesinde servis taşımacılığı yapan araç sahibi ve şoförlerinin daha dikkatli olmaları, nasıl davranmaları gerektiği öğrenci güvenliği ve trafik güvenliği konularının anlatıldığı bir eğitim toplantısı düzenlendi.

Toplantıya konuşmacı olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetim Amirliği, İlçe Jandarma komutanlığı Trafik Denetimleri ve Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanı katıldı.

Toplantıda yapılan slayt gösterisi ve konuşmalarda öncelikle öğrenci güvenliği, trafikte seyir güvenliği araçta bulunan personelin kılık kıyafet ve davranışları konusunda bilgiler verildi. Trafik denetim ekipleri bilgilendirmelerinde eğitim öğretim sezonu içinde denetimlerin çok sık uygulanacağı hiçbir eksikliği ve hatayı kabul etmeyecekleri konusu özellikle konuşmalarında vurguladı.

Bodrum Şoförler Odası Hasan Kablı yeni eğitim yılında servis aracı şoför ve sahiplerinin araç kullanırken ve araçta bulunan öğrencilerle ilgili davranış ve hareketleri konusunda bu tür eğitimleri sıklıkla düzenleyeceklerini belirterek toplantıyı düzenleyen kurumlara teşekkür etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu