GündemManşetSpor

ATATÜRK KUPASI BAŞLADI

turkiye yelken federasyonu turkcell ataturk kupasi basladi (2)Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Yalıkavak’ta düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) Turkcell Atatürk Kupası Yelken Yarışlarının startını vererek sporculara başarılar diledi.

Türkiye’nin her bölgesinden 52 kulüp ve 400 sporcunun katılımıyla Yalıkavak’ta gerçekleştirilen Türkiye Yelken Federasyonu Turkcell Atatürk Kupası Yelken Yarışlarının startı, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, TYF Başkan Vekili Ceyhun Üstüner ve TYF Muğla İl Temsilcisi Osman Gökmen tarafından verildi.

Spora ve sporcuya her zaman elinden geldiğince destek olmaya çalıştığını ifade eden Başkan Mehmet Kocadon, “Bodrum’da yıllardır yelkene olan ilgi git gide daha fazla artıyor. Bodrum, yapısı gereği de yelkene çok müsait bir bölge. Sadece ülkemizden değil, tüm dünyadan yelken sporcularını Bodrum’a her zaman bekliyoruz. Kendilerini sağlıklı, zinde ve dinamik hissetmelerinin yanı sıra çocuklarımızı ve gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak adına spor paha biçilmez bir uğraş. Bu yüzden çocuklarımızı madden manen her bakımdan desteklemeye devam edeceğim. Sporun yaşı yok. Mutlu, huzurlu bir yaşam istiyorsak; her yaştan herkesin spor ile iç içe bir hayat yaşaması lazım” dedi.

2017 yılında Türkiye’de en çok katılımın sağlandığı yarışma; optimist ve laser kategorilerinde, hafta sonuna kadar kıyasıya mücadelelere sahne olacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu