GündemManşet

HAVALİMANINDA BODRUM TANITIM STANTLARI

havalimaninda bodrum tanitim stantlari (2)Milas-Bodrum Havalimanı’ndan giriş yapan ziyaretçilere Bodrum’u daha iyi tanıtmak için hazırlanan broşürlerin bulunduğu deskler yoğun ilgi görüyor.

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan deskler, Devlet Hava Meydanları İşletmesi ve TAV Havalimanları Holding’in işbirliğiyle havaalanının Gelen Yolcu bölümlerine sıralandı. Desklere de Bodrum Belediyesi tarafından Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan Bodrum’un tarihi geçmişi, kentsel dokusu, sosyal yaşamı, tarihi ve kültürel mirasları, gelenekleri, görenekleri ve Bodrum’a değer katan ünlü tarihi kişiler hakkında özet bilgilerin yer aldığı kitapçık ve haritalar konuldu.

Milas-Bodrum Havalimanı İç ve Dış Hatlar Terminallerinde belirlenen altı adet noktaya konulan stantlarda sergilenen kitapçık ve haritaların dağıtımına devam ediliyor.

Bodrum’u ziyaret edenlerin yoğun ilgi gösterdiği desklerin düzenli olarak kontrol edildiğini ifade eden Bodrum Belediyesi Basın Yayın Halkala İlişkiler Müdürü Ummahan Yurt, “Tanıtım için  yurt içinde ve yurt dışında birçok çalışma yapıyoruz. Bunun yanında Bodrum’a gelen misafirlerimizin faydalanabilmesi için de böyle bir çalışma gerçekleştirdik. Ekiplerimiz düzenli periyodlarla deskleri kontrol ederek eksikleri tamamlıyorlar.” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu