AsayişGündemManşet

İRLANDALI TURİST ODASINDA ÖLÜ BULUNDU

pageEskiçeşme Mahallesindeki bir otele arkadaşı Howard Malcom ile tatil yapmak için gelen 44 yaşındaki Grant Rees, arkadaşıyla birlikte dinlenmek için odasına geçti.

Bir kaç saat sonra resepsiyona gelen Howard Malcolm, “Odaya geçtikten sonra kendisinin uyuduğunu, o sırada arkadaşı Rees’in ise İngiltere’nin Liverpool kentinde yaşayan kız arkadaşı ile telefonda konuştuğunu, akşamüstü uyandığında Grant Rees’in hareketsiz bir biçimde yatakta yattığını ve onu uyandıramadığını söyledi.

Bunun üzerine otel yetkilileri sağlık ekiplerine haber verdi. Otele gelen ekipler yaptıkları kontrolde İrlandalı turistin yaşamını yitirdiğini belirledi.

Polis ve Cumhuriyet Savcısının incelemelerinin ardından Grant Rees’in cesedi kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Öte yandan yaşamını yitiren İrlandalı turistin yatağının üzerinde ve çevresinde çok sayıda boş ilaç kutusu bulunduğu öğrenildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu