GündemManşetSpor

KIŞ TROFESİ SONA ERDİ

bayk-kış trofesiCfm – Bayk Kış Trofesi geçtiğimiz hafta sonu yapılan VII. Ayak yarışlarıyla birlikte sona erdi.

İlk gün rüzgarın 25 knot altına düşmemesi üzerine Baş Hakem Ayberk Olcay can ve mal güvenliğini göz önüne alarak start vermedi.
İkinci gün ise IRC A sınıfına 2 yarış, IRC B ve Destek sınıflarına ise 1 yarış yapıldı.

Aynı gün Milta Bodrum Marina Sit Alanında yapılan kapanış töreni oldukça heyecanlı geçti. Tüm sezon yarışan tekneler, trofe boyunca aldıkları puana göre ödüllendirildiler.
2017 CFM – BAYK Kış Trofesinde Ödül alan yatlar ve ekipleri:
IRC A 0

  1. ARKAS FLYING BOX                                       SERHAT ALTAY
  2. RENAULT FARR AWAY                                  HASİP GENCER VE TEAM ÖZONUR
  3. FARRFARA                                                        ERHAN UZUN

IRC A 1

  1. DEFİNE                                                               SELİM KAKIŞ
  2. MAD X – FRAKTAL STUDIOS                      BARIŞ MERZECİ
  3. SKY MARINE AQUAVIT                                SELÇUK BÖREKÇİ

IRC A 2

  1. MARINA VISTA KEYİF 60                                             YİĞİT EROĞLU
  2. TRUVA 1                                                                            AYTUĞ ÜRER
  3. GÖZTEPE YELKEN ALLEGRO                                       YASEMİN AKYIL

IRC A 3

  1. KARAVİDA CHEESE SAILING                                      ALP DOĞUOĞLU
  2. YEDİ MAVİ SHAK SHUKA                                             HASAN UTKU ÇETİNER
  3. AURORA X                                                                        ÖMER DİRİM

ITC 4

  1. LADY SUN                                                                         ÖZER KÜÇÜKGÖL
  2. EXIT                                                                                     EMRE DERMAN
  3. YEDİÇERİLER                                                                     VAROL HIDIR

IRC B 1

  1. ZAGUN                                                                                              ZAFER GÜNEL
  2. MİLTA BODRUM MARİNA CAPE HORN                 ÖZGÜR DUMANLI
  3. SINGLESTAR                                                                     ARTO TEKYILDIZ

IRC B 2

  1. BLUES 1                                                                              ÇORLU SAILING TEAM  MUSTAFA SÖYLER
  2. ICEBERK                                                                             ICE YACHTING TEAM MEHMET ŞÜKRÜ YILMAZ
  3. EOLOS ECA DENİZ CADILARI                                      SELDA ALGON

DESTEK

  1. NAVİTA                                                                              BURHAN KURNE
  2. ARYA                                                                                   ALİ NASMAN- BİRNUR- BERNA GÜZELDAĞ
  3. NİL- KECHI                                                                        SÜLEYMAN ER

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu