GündemKültür SanatManşet

BODRUM’DA Bİ ANGARA MEYHANESİ

La BebeBodrum eğlence sektöründe bir ilk olan “La Bebe/Bizimki Bi Angara Meyhanesi” önceki akşam düzenlenen kokteyl ile açıldı.

ART Consultancy bünyesinde yer alan ve yeni bir marka olan “La Bebe/Bizimki Bi Angara Meyhanesi” ‘nin açılışına, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ART Consultancy Yönetim Kurulu Başkanı Arda Tekbaş ve çok sayıda davetli katıldı.

Kumbahçe Mahallesi Dere Sokak’taki yerinde titiz bir çalışma sonrasında açılışa hazırlanan “La Bebe/Bizimki Bi Angara Meyhanesi” düzenlenen kokteylin ardından eğlence sektörüne merhaba dedi. Kokteyl sonrası mekanın açılış kurdelası, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ART Consultancy Yönetim Kurulu Başkanı Arda Tekbaş, kız kardeşi Çağrı Tekbaş ve İşletme Sahibi Ezgi Tekbaş tarafından kesildi.

Kurdalanın kesilmesinin ardından konuşan Başkan Mehmet Kocadon, Bodrum eğlence sektörüne bir farklılık kazandıran bu yeni mekanın ilçeye ve turizme hayırlı olmasını diledi.

ART Consultancy Yönetim Kurulu Başkanı Arda Tekbaş ise “Bodrum’da yaşayan ve Bodrum’a gönül verenleri hedeflediğimiz gibi turizm sektöründe de iddiamızı sürdürmeyi ve organizasyonlarda ev sahibi olmayı amaçlıyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından, sanatçılar Hicran Aydoğdu, Zeynep Aşkın, Yağız Sürel’in yanı sıra “Evet evet” şarkısı ile ünlenen Bodrumlu ses sanatçısı Gülsen sahne aldılar.

Canlı müzik eşliğinde, deneyimli mutfak personelinin elinden çıkan bir birinden lezzetli yemeklerle “La Bebe/Bizimki Bi Angara Meyhanesi”’nin ilk gecesi geç saatlere kadar sürdü.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu