GündemMagazinManşet

BODRUMLU MANKENİN BAŞARISI

Bodrum-Yağmur AyazBodrumlu manken Yağmur Ayaz, modelliğin yanı sıra iş hayatına da el attı. “By Yağmur Ayaz” adlı sahil koleksiyonunu hazırlayan ünlü top model, bu yaz sahillerde fırtına gibi esecek.

Bodrumlu manken Yağmur Ayaz, kendi adını verdiği koleksiyonunu görücüye çıkarıyor. Pareo, yaz elbiseleri, şifonlardan oluşan yazlık koleksiyonunun mankenliğini yapan Yağmur Ayaz, ürünlerini ilk kez 6-7 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek bir fuarda sergileyecek. Her biri kendi tasarımı olan kıyafetlerini,  “Bir El De Sen Ver” adlı bir organizasyon kapsamında podyuma çıkarmaya hazırlanan ünlü manken, Ataşehir’de bir mağaza açtı. Yeni koleksiyonunun üzerinde dört aydır çalıştığını söyleyen Ayaz, “Tümüyle yazlık bir koleksiyon oldu ve Bodrum’un cıvıl cıvıl renklerinden ilham alarak yaptık. Tasarımlar bana ait. Başarılı stilistlerle çalıştık.” Dedi. Bodrum’a By Yağmur Ayaz şubesi açacağını da belirten ünlü top model, bir de güzellik yarışması yapmayı planlıyor.

Miss Bodrum Güzellik Yarışması’nın isim haklarını almaya hazırlandığını anlatan Yağmur Ayaz, “Her sene Bodrum’da bu yarışmayı yapmayı planlıyorum. Ayrıca ramazan ayı içinde Bodrum’da bir de defilemiz olacak. Yeni koleksiyonumuz bu yaz sahillerde fırtına gibi esecek” diye konuştu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu