GündemKültür SanatMagazinManşet

İNCESAZ’DAN NAĞMELER…

Bodrum-Grup İncesazBodrum’da sahne alan İncesaz isimli müzik grubu dinleyicilerine keyifli dakikalar yaşattı.

1997 yılında ilk albümünü çıkaran ve “İkinci Bahar” ve “Ekmek Teknesi” gibi sevilen dizilerin müziklerini yapan grup Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezi’nde sahne aldı.

Ses solistliğini Ezgi Köker ve Bora Ebeoğlu’nun yaptığı, tamburda Murat Aydemir, kanunda Taner Sayacıoğlu, kemençede Emre Erdal, vurmalı çalgılarda Türker Çolak, kontrbasta Volkan Hürsever ve gitarda  Cengiz Onural’ın yer aldığı İncesaz grubu bu konserde en sevilen şarkılarını sundu.

Grup, konserine “Herodot Cevdet” isimli şarkı ile başladı. Grubun gitaristi Cengiz Onural şarkı arasında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Hatırlayanlar vardır. Yıllar evvel “Ekmek Teknesi” diye bir dizi vardı. Biz o dizinin müziğini yapmıştık. Bu konserde çaldığımız ilk parça o diziden bir müzikti. İsmi de Herodot Cevdet. Kim bilirdi ki 20 sene sonra Bodrum’da böyle bir yer açılacak, biz de bu parçayı çalacağız.”

Yaklaşık 2 saat süren konserde dinleyiciler keyifli dakikalar yaşadı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu