EkonomiGündemManşetTurizm

TANITIMDA ÖDÜL BODRUM’UN

SONY DSC
SONY DSC

Bodrum Ticaret Odası (BODTO) organizasyonuyla hazırlanan Bodrum standı, EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarının 3. gününde de tanıtıma devam diyor.

26 Ocak Perşembe günü kapılarını açan fuarın parlayan yüzü olan Bodrum, iş görüşmelerine platform oluşturmanın yanı sıra Bodrum severlerin de uğrak yeri oldu.

28 Ocak Cumartesi günü Bodrum standında yapılan hediye tatil çekişine halkın ilgisi yüksek oldu. BODTO’nun her sene katılım gösterdiği hedef fuarlar arasında olan EMITT’te bu sene Zeytin Ada Otel, Önder Han Otel ve Karya Palm Beach Otel tarafından verilen bedava tatiller dağıtıldı. Çekilişe katılan kişiler, Bodrum’u çok sevdiklerini ve her sene geldiklerini belirterek Bodrum’dan vazgeçemediklerini vurguladı.

Fuarın 3. Gününde T.C. Bodrum Ticaret Odası, EMITT 2017’de “Destinasyonlar” dalında En Etkin Tanıtım Ödülü ile onurlandırılarak başarısını bir platformda daha kanıtladı. BODTO, bu sefer de tanıtım dalında Bodrum’a sunduğu katkılar nedeniyle ödüllendirildi.

Fuar süresince Bodrum standına ev sahipliği yapan BODTO Meclis Üyesi Toros Demirdöven, “Güvenlikle ilgili ve ekonomik sıkıntılarla mücadele ettiğimiz bir dönemde, emeklerimiz karşılığında aldığımız bu ödül bizlere moral kaynağı oldu. T.C. Bodrum Ticaret Odası olarak tanıtım çalışmalarına imkanlarımızı zorlayarak var gücümüzle devam edeceğiz.” diyerek, başta ekibi olmak üzere EMITT fuarına katkı veren herkese teşekkürlerini sundu.

EMITT fuarı 29 Ocak Pazar gününe kadar halkı ve sektör profesyonellerini ağırlamaya devam edecek.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu