GündemManşet

BODRUM ROTARY KULÜBÜ MESLEK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

bodrum rotary kulübüBodrum Rotary Kulübü tarafından 1988 yılından bu yana her yıl düzenlenen meslek ödülleri bu yılda sahiplerine verildi.

Bodrum Doria Otel’inde düzenlenen Bodrum Rotary Kulübü 1432’inci toplantısında, 2017 yılının meslek ödülleri töreni düzenlendi.

Kulüp Başkanı Petek Atalay Yönetim Kurulu tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 2017 yılı meslek ödüllerinin; Yelken sporu, mandalina ürünlerinin değer kazanması gibi konularda yaptığı çalışmalar nedeniyle Erman Aras ile Dibeklihan Sanat köyü çalışmaları ile Bodrum ve Anadolu kültürlerinin yaşatılması amacıyla büyük fedakarlıklar yapan Yüksek Mimar Gülay Tezer ile eşi Cenap Tezer’e verilmesini uygun gördüklerini açıkladı.

Bodrum Rotary Kulüp Başkanı Petek Atalay yaptığı konuşmasında Rotary Kulüplerinin meslekte yüksel ahlaki standartların yaygınlaştırılmasını teşvik etmek amacı ile bu ödüllerin verildiğini ifade etti. Başkan Atalay, sözlerini söyle sürdürdü”  Meslek hayatınız boyunca yaptığınız başarılı çalışmalar ile hem meslektaşlarınıza hem de biz örnek oldunuz. Çalışmalarınızla meslekte yüksek ahlaki standartların yaygınlaşmasını teşvik ediyor ve genç meslek sahiplerini yüreklendirerek onlarında yararlı çalışmaları için önder oluyorsunuz” dedi

Ödül almaya layık görülen 3 kişiye plaketlerin verilmesi sırasında bir konuşma yapan geçmiş dönem başkanı Muzaffer Dağgez “Bodrum markasına kıymet kazandıran çalışmalar yapan arkadaşlarımızı da mutlaka fark ediyoruz” dedi.

Erman Aras ve Gülay Tezer de yaptıkları konuşmalar ile Bodrum Rotary Kulübü tarafından kendilerine ödül verilmesine teşekkür ettiler.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu