GündemManşetSiyaset

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU BODRUM’A GELDİ

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU-BODRUMCumhuriyet Halk Partisi (CHP)Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu uzun bir aradan sonra düzenlenecek bir takım etkinliklere katılmak üzere Bodrum’a geldi.

Akşam saatlerinde hava yolu ile Ankara’dan Milas-Bodrum Havalimanına iniş yapan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Milas Belediye Başkanı Muhammer Tokat, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile il ve ilçe teşkilat başkanları karşıladı.

Karayoluyla Bodrum’a gelen Kılıçdaroğlu beraberindekiler ile birlikte konaklayacağı otele geldi. Geniş güvenlik önlemleri altında otele gelen CHP Genel Başkanı gazetecilere her hangi bir açıklamada bulunmadı.

Perşembe günü Bodrum’da yoğun bir programı bulunan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ilk olarak The Marmara Otel’de yapılacak olan “Türkiye’deki Ormancılık Politikalarının Toplumsal Yansımaları, Orman Köylüleri ve Kentler Üzerindeki Etkileri” konulu çalıştay toplantısına konuşmacı olarak katılacak.

Buradaki yapacağı konuşmanın ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sırasıyla Bodrum Belediyesini ziyaret edecek ve ardından Bodrum İskele Meydanı ve Mumcular Meydanında halka seslenecek.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bodrum programının ardından Milas’ta STK ve Mahalle Muhtarları ile bir araya geleceği öğrenildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu