GündemManşet

ULAŞTIRMA BAKAN YARDIMCISI BODRUM’DA

Bodrum-Ulaştırma Bakan YardımcısıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek bir dizi ziyaret ve incelemeler için Bodrum’a geldi.

İlk olarak Bodrum Liman Başkanlığını ziyaret eden Yüksel Coşkunyürek Liman Başkanı Attila Beyli tarafından ağırlandı. Gazetecilere açıklama yapmaktan kaçınan Coşkunyürek yaklaşık yarım saatlik Liman Başkanlığı ziyaretinden sonra Bodrum Kaymakamlığına geçti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Coşkunyürek Bodrum’da ziyaretleri kapsamında Kaymakam Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında Coşkunyürek’e, Bakanlık Müşaviri Fikret Aydın’da eşlik etti. Ziyarette Bodrum Ak Parti İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp’te hazır bulundu.

Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek Kaymakamlık ziyaretinin ardından İçmeler tersane bölgesinde incelemelerde bulundu. Bölgede bazı tersaneleri ziyaret eden bakan yardımcısı daha sonra Güllük Limanına doğru hareket etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu