EğitimGündemManşet

BAŞKAN KOCADON ÖĞRENCİLERLE

baskan mehmet kocadon basarili ogrencileri tebrik etti (5)Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Ege Bölge birinciliği ödülünü almaya hak kazanan Genç Kalemler Projesi’ne katkı sunan Mumcular Fuat Erten Ortaokulu öğrencilerini okullarında ziyaret etti.

Mumcular Fuat Erten Ortaokulu’na yapmış olduğu ziyarette Başkan Mehmet Kocadon’a, Başkan Yardımcıları Taner Uslu ile İsmail Altındağ eşlik etti. Okul müdürü Mehmet Özçelik ve öğretmenler tarafından karşılanan Başkan Kocadon’a, karşılama sırasında Mumcular Fuat Erten İlkokulu’nun 1. sınıf öğrencilerinden Efe Bulut ile Zeynep Cesur da hoş geldiniz diyerek ellerindeki çiçekleri takdim etti.

Başkan Kocadon, ‘kalemin gücünü öğrencilerimizde görmek ve yazarlık kariyerine adım atmak isteyen öğrencilerimizi yüreklendirmek’ amacıyla Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gündeme getirilen  Genç Kalemler Projesi’ne katkı sunan ortaokul öğrencilerini de tebrik etti. 38 öğrenci ve 38 kitapla projeye destek veren Mumcular Fuat Erten Ortaokulu’nun da dahil olduğu Genç Kalemler Projesi Ege Bölge birinciliğini aldı.

Öğrencilere projeye göstermiş oldukları ilgiden ve başarılarından dolayı teşekkür eden Başkan Kocadon, “Mücadele etme ruhunu asla yitirmeyeceğiz çünkü yenilgiler pes edince gelir. Biz Bodrumluların ruhunda siz gençlerin ruhunda pes etmek yok. Sizler çok güzel bir mücadele örneği sergilemişsiniz. Önce Bodrum’da sonra da Muğla’da ve bölgede başarıyı yakalamışsınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Mücadelenizde de her zaman arkanızda olmaya devam edeceğim. İnanıyorum ki içinizden ileride büyük yazarlar olarak çıkacak kişiler olabilir. Bu da bizim Bodrumumuzun gururu olur. Sizlere teşekkür ediyorum. Hep yanınızdayım.” dedi.

Başkan Kocadon, öğrencilere sembolik hediyeler de sunarak başarılarının devamını diledi. Okuldan ayrılırken, bahçede basketbol oynayan çocuklarla da bir süre basket atışı yaptı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu