GündemManşet

PROJE HAYATA GEÇMEYE BAŞLADI

Bodrum Denetimli Serbestlik MüdürlüğüBodrum Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan protokol kapsamındaki ‘Bir Denizyıldızı da Bizden’ projesi meyvelerini vermeye başladı.

İyileştirme faaliyetleri dahilinde hükümlülere yönelik sosyo-kültürel ve meslek edindirmeye dair çalışmalar tüm ivmesiyle devam ediyor. Bu bağlamda gerçekleştirilen satranç kursuna,  Bodrum Cumhuriyet Savcısı Ercan Türkol, Bodrum Denetimli Serbestlik Müdürü Ruhşen Doğan, Bodrum Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü M. Sabri Gülcü ve hükümlüler katıldı.

Hükümlülerle birlikte satranç oynayan Bodrum Cumhuriyet Savcısı Ercan Türkol konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Yapılan etkinlikle hükümlülerimiz ile farklı bir alana ilgi sağlamalarına destek verilerek kendilerine bir hobi edinmeleri sağlanmıştır. Etkinliklerimizin büyük bir özveri ve katılımla ileriki zamanlarda devam ettireceğiz. Hükümlülere satrancı sevdirmeyi amaç edindik.”

Bodrum Denetimli Serbestlik Müdürü Ruhşen Doğan ise “Müdürlük olarak bu tür sosyal etkinlikleri önemsiyoruz. Satranç kursu ile işe başladık; bundan sonra bu tür çalışmaları sürdürerek hükümlülerimizi toplumsal hayat ile bütünleştireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu