GündemMagazinManşetSpor

ÜNLÜ İSİMLER BODRUM’DA YELKEN AÇACAK

Bodrum famous cup 2016Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) ve Milta Bodrum Marina  tarafından Vodafone Red katkıları ile Marına Yacht Club Bodrum ‘un düzenlediği Famous Cup yelken yarışlarının on birincisi 24-25 Eylül tarihlerinde Bodrum’da gerçekleşecek.

Yelken sporuna ilgiyi arttırmak ve daha geniş kitlelerle buluşturmak için başlayan “Famous Cup”a bu yıl, Mehmet Aslantuğ, Gani Müjde, Belma Canciğer, Tayanç Ayaydın, Billur Kalkavan, Ece Vahapoğlu, Pascal Nouma, Ersin Korkut, Büşra Pekin, Yonca Evcimik,  Zeynep Beşerler, Burak Hakkı, Özlem Kaymaz, Fatih Erkoç gibi pek çok ünlü isim yarışçılar ile birlikte rüzgara yelken açacaklar.

Yelken dünyasına pek çok amatör sporcu kazandıran “Famous Cup” 2006 yılından bu yana aralıksız olarak devam ediyor. Pek çok ünlü ismi konuk eden yarışlarda katılımcılar hayatın stresinden uzaklaşırken dünyanın en güzel deniz ve rüzgarına sahip Bodrum’da, yelken turizmi de gelişmesi amaçlanıyor.
25 Eylül Pazar  akşamı   Marina Yacht Club Bodrum Jazz Bar’ da düzenlenen ödül töreninde yarışmacılar ödüllerini aldıktan sonra Fatih Erkoç & Zafer Çebi Orkestrasının şarkıları ve müzik ziyafeti ile yarışın yorgunluğunu atacaklar.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu