ÇevreGündemManşet

BELEDİYE KOYUNBABA HALK PLAJINA EL ATTI

Bodrum Halk Plajlarinda Bakim Calismalari (2)Geçtiğimiz hafta yaşanan bir saldırı sonucu malzemeleri yakılan Koyunbaba Halk Plajına Belediye el attı.

Yaz ayları yaklaşırken, yarımada genelindeki halk plajlarının eksiklerini gideren Bodrum Belediyesi ekipleri, sezon ortasında ise şezlong ve şemsiye gibi malzemeleri kontrol ederek, oluşan hasar nedeniyle kullanılamaz durumda olanları yenileriyle değiştiriyor.

Bodrum Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda, öncelikle Gümüşlük Mahallesi Koyunbaba Mevkii’ndeki, bölge halkının ve bölgeye tatil için gelen yerli yabancı turistler tarafından sıklıkla kullanılan Koyunbaba Halk Plajı’nda bakım çalışmaları yapıldı. Plajda bulunan şezlong ve şemsiyelerin hasar gördüğünü tespit eden yetkililer, ivedilikle malzemeleri yenileriyle değiştirerek, halkın ve tatilcilerin düzgün bir şekilde kullanımına sundu.

Bodrum Belediyesi ekipleri, vatandaşlardan gelen uyarıları da dikkate alarak ilçe genelindekinde tüm halk plajlarında, vatandaşların mağduriyetlerini önlemek için kontrollerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu