EkonomiGündemManşetTurizm

GENÇ İŞLETMECİNİN PLAJDA OLUŞTURDUĞU KİTAPLIK İLGİ ÇEKİYOR

Bodrum-AKTURBodrum’un en güzel koylarından AK-TUR Ortaburun da plaj-restoran işletmeciliği yapan Özgür Ongun, denize gelen insanların yararlanması için bir bölümü kitaplık haline getirdi.

Atatürk’ün denizde yüzen bir resminin de asılı olduğu kitaplıkta farklı tarzda kitaplar ve günlük gazeteler bulunuyor.

Öğlen çıkan zeytinyağlı ev yemeklerinin yanında zengin menüsüyle de gelenlerin ilgisini çeken plajda, müşterilere kaliteli hizmet sunmayı hedeflediklerini belirten işletmeci Özgür Ongun, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu bir gıda mühendisi.

İstanbul’da restoran işletmeciliği de yapan genç girişimci, Bodrum da farklı bir konsept ve işletmecilik anlayışını yerleştirmeye çalıştıklarını, bir aile işletmesi olarak gelen konukların kendilerine evlerinde hissedecekleri bir ortam oluşturmaya gayret ettiklerini söyledi.

Gelecekle ilgili projelerini sorduğumuz Özgür Ongun, özetle şunları söyledi:

“Bilindiği üzere Bodrum, dünya markası bir kenttir. Bodruma tatile gelen insanlar da bu markaya uygun hizmet almayı fazlasıyla hak ediyorlar. İlk sezonumuzda tespit ettiğimiz eksiklerimizi ve müşteri beklentilerini değerlendirerek Ortaburun Plaj Restoran’ı önümüzdeki yıllarda konukların vazgeçemeyecekleri bir mekan haline getirmeye çalışacağız.

Bu konuda bize desteklerini esirgemeyen AKTUR yöneticilerine ve site sakinlerine, bu güzel mekanı bizlerle paylaşan tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu