GündemMagazinManşet

KERİMCAN DURMAZ CLUP KAPATTI

Kerimcan Durmaz, BodrumSosyal medyanın fenomenlerinden olan Kerimcan Durmaz, Bodrum’da çıktığı gece kulübünde saatler öncesinden biletler tükendi, clup kapıları izdihamdan dolayı müşterilere kapandı.

Sosyal medyayı aktif kullanıcıların dan olan Durmaz’ı izlemeye gelen takipçileri clupte izdaham oluşturdu. Bilet satışları saatler önceden biten konserde, Durmaz için hayranları bir birlerini ezdi. Dumaz sahneye çıkmadan clup kapıları yer kalmayınca müşterilere kapandı. Adam atacak yer kalmayan Pasha clup’de Durmaz’ın bazı takipcileri kapılar kapanınca içeri giremedi. Sokaktan Kerimcan’ı izlemek isteyenler sokakta yoğunluk oluşturdu.

Yaklaşık 2 bin 500 kişinin geldiği clupte Durmaz sahneye çıktığından büyük bir çığlık koptu. Dj kabinine geçerek Kerimcan, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Söylediği her söz sonrası çığlıklarla yanıt veren hayranları Durmaz’ın fotoğrafını çekmek için bir birlerini ezdi. Sıra dışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile dikkati çeken Durmaz, sabahın ilk ışıklarına kadar sahnede kaldı.

Binlerce takipçisi olan Durmaz, izdihamı sosyal medyaya koymak için telefonu ile çekim yapmayı da ihmal etmedi. Kerimcan’ın sahnede yaptığı danslar da büyük beğeni topladı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu