EğitimGündemManşet

BAŞARILI ÖĞRENCİLERE BİSİKLET DAĞITILDI

Bodrum-karneeBaşarılı öğrenciler karne hediyelerini Kaymakam Dr. Mehmet Gödekmerdan’dan aldılar.

Bodrum’da başarılı öğrencilere Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ortaklaşa yürüttüğü “Fiziksel Aktiviteyi Teşvik” programı kapsamında karne hediyesi olarak bisiklet dağıtıldı.

Öğrencileri tebrik ettikten sonra bisikletlerini hediye eden Kaymakam Gödekmerdan öğrencilerden trafik kurallarına uymalarını istedi. Törende bir konuşma yapan Kaymakam Dr. Gödekmerdan şunları söyledi;

“Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı yaptığı protokol gereği başarılı gençlerimize bisiklet dağıtımı kampanyası devam ediyor. Daha öncede ilçemizde ve Türkiye genelinde bisikletler dağıtılmıştı bugün de 18 gencimize bisikletlerini vereceğiz. Buradakiler haricinde de okullarımıza 157 bisiklet teslim edilecek orda öğretmenlerimizin sorumluluğunda başarılı öğrencilerimize bisikletleri kullandırılacak. Ben başarılı gençlerimizi kutluyorum öğretmen arkadaşlarımızı okul idarecilerimiz tebrik ediyorum. Bisikletlerimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Trafik kurallarına uymak suretiyle bisikletlerinizi kullanın diyorum.”

Kaymakam Dr. Gödekmerdan, karne heyecanı yaşayan öğrencilere ve öğretmenlere iyi tatiller diledi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu