GündemManşet

Başkanvekilliğini Bodrum’un En Genç Meclis Üyesi Yaptı

Baskanvekili Niyazi AtareBodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında başkanvekilliği görevine, Bodrum Belediyesi’nin en genç meclis üyesi Niyazi Atare’yi bıraktı.

Bodrum Belediyesi’nin en genç meclis üyesi Niyazi Atare, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla 19-20 Mayıs 2016 tarihlerinde başkanvekilliği görevini yapıyor. Bodrum Belediye Başkanvekili Niyazi Atare, vekilliğinin ilk günü sabah saatlerinde, 19 Mayıs için düzenlenen anma törenlerine katıldı. Bodrum Belediye Meydanı’nda saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı’nın okunduğu törende, Bodrum ilçe protokolü ile birlikte Atatürk anıtına çelenk bıraktı. Daha sonra Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un da katıldığı Bodrum Şehir Stadı’nda düzenlenen ve öğrencilerin sunduğu çeşitli etkinliklerin yer aldığı 19 Mayıs kutlamalarına katıldı. Akşam da, Bodrum Marina’dan başlayarak Neyzen Tevfik Caddesi boyunca Belediye Meydanı’na doğru yapılan kortej eşliğindeki fener alayına katılarak vatandaşlarla birlikte 19 Mayıs coşkusuna ortak oldu. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da fener alayına eşi Hülya Kocadon ve kızı İpek Kocadon ile birlikte katıldı.

Başkanvekili Atare, ertesi gün ise Bodrum Belediye Başkanlığı Makam Odasında ziyaretçilerini ağırladı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu