EğitimGündemManşet

BAŞKAN KOCADON’DAN ANADOLU LİSESİNE ZİYARET

baskan_anadolu_lisesi_ziyaret (3)Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, başkan yardımcıları ile Bodrum Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Başkan Yardımcıları İsmail Altındağ, Kemal Orman ve Turgay Kaya ile birlikte Bodrum Anadolu Lisesi’nde devam etmekte olan ve bir hayırsever tarafından yaptırılan 300 kişilik öğrenci yurdunun inşaat çalışmalarını inceleyen Başkan Kocadon, Okul Müdürü Oğuzhan Oymak ve Müdür Yardımcısı İlknur Hatice Orman’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Öğrencilerle de bir süre sohbet eden Başkan Kocadon, eğitime her zaman desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Bodrum Anadolu Lisesi’nin, önümüzdeki eğitim-öğretim yılları içinde Fen Lisesi olacağı bilgisini veren yetkililer, Bodrum’un ilk Fen Lisesi olacak olan okulda, Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle, son teknolojiyle donatılacak olan 300 kişilik kız ve erkek öğrenci yurdunun inşaat çalışmalarının hızla devam ettiğini belirtti.

Bodrum’daki başarılı öğrencileri ilçede tutmak, dışarıdan başarılı öğrencileri Bodrum’a kazandırmak amacıyla başlatılan çalışmalar sonunda ilçenin eğitim başarısının artması hedefleniyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu