GündemManşetSpor

KIYIDA ŞOV VE HEYECAN BAŞLADI

Bodrum-Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası 1. Ayak YarışlarıTürkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından organize edilen ve Halikarnas Motor Sporları Kulübü’nün ev sahipliğinde yapılan Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası 1. Ayak Yarışları sıralama turlarıyla başladı.

Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası bugün Kumbahçe sahilinde gerçekleştirilen sıralama turlarıyla start aldı. Sıralama turlarına 31 sporcu katıldı. Pazar günkü yapılacak olan yarışlar için 1. sınıfı (0-110 bg), 2. sınıfı (111-179 bg), 3. sınıfı (180 bg ve üstü), Bayanlar Kupası, Flyboard, Drag ve TMF Kupası için sporcular dalgalarla boğuşacak.

Halikarnas Motor Sporları kulübü Başkanı ve Türkiye Motosiklet Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Faysal Şevkatlioğlu yaptıkları organizasyonlarla turizme katkı sağladıklarını belirterek, “Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası’nı Kumbahçe sahilinde yapıyoruz. Yarışlara il dışından çok sayıda yarışçı ve sporsever katılıyor. Bütün sporculara başarılar diliyorum” dedi.

Kumbahçe sahilinde güneşlenen yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan yarışlarda adrenalin dolu dakikaların yaşanması bekleniyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu