GündemHayatMagazinManşet

MECLİS ÜYESİ NACİYE TANRIKULU EVLENDİ…

Bodrum Belediye Meclis üyesi Naciye TanrıkuluBodrum Belediye Meclis üyesi Naciye Tanrıkulu ile CHP Muğla Gençlik Örgütü eski İl yöneticilerinden Fuat Filiz evlendi.

Bodrum Cumhuriyet Halk Partisi emektarlarından Muzaffer Tanrıkulu’nun kızı, Bodrum Belediye Meclis üyesi Naciye Tanrıkulu ile CHP Muğla Gençlik Örgütü geçmiş dönem yöneticisi Fuat Filiz Bodrum Delfi Arena’da yapılan düğün ile dünya evine girdiler.

Nikahı kıyan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon önce Tanrıkulu’na “Benim arkamda dim dik duran, gerektiğinde kalkan olan meclis üyem, Naciye kardeşim, aynı şekilde Fuat kardeşimin de arkasında dim dik durmaya ve gerektiğinde kalkan olmaya evet diyor musun? şeklinde sordu. Evet yanıtını aldıktan sonra Başkan Kocadon damat Fuat Filiz’e dönerek evlenmek isteğini şahitler huzurunda söylemesini istedi. Ondan da evet yanıtını aldıktan sonra genç çiftin nikahını kıyarak eş ilan etti.

Oldukça yoğun bir katılımın olduğu düğün töreninde CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, CHP Muğla Gençlik Örgütü Başkanı Tufan Erkan Yakar, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, CHP Bodrum Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu, CHP Bodrum Gençlik Örgütü Başkanı Salih Yanık ile CHP’nin bütün meclis üyeleri tam kadro yer alırken, geçmiş dönem CHP Muğla Milletvekili Fevzi Topuz, CHP Bodrum geçmiş dönem ilçe başkanları Dr.Kerim Cangır, İbrahim Turan, Sedat Keten, Durmuş Ali Öztürk ve davetliler gece boyunca, repertuarı ile dikkat çeken ve çok beğenilen Can-Ay’ın müzikleri ile eğlendiler.

Düğünde yerel türküler Kerimoğlu ve Çökertme eşliğinde Başkanlar Kocadon, Seymen ve meclis üyelerinin tamamının hep birlikte oynaması renkli görüntülere sahne oldu.
Davetliler geç saatlere kadar süren düğünde bol bol eğlendiler.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu