GündemManşet

YENİ YÖNETİMDEN KAYMAKAMA ZİYARET

Bodrum Denizciler DerneğiGeçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerin ardından yeniden başkanlığa seçilen Bodrum Denizciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demiröz ve yönetim kurulu üyeleri Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı ziyaret etti.

Ziyarette, Dernek Başkanı Mustafa Demiröz yönetim kurulu üye sayısını 11’e çıkardıklarını belirterek; “Bodrum sürekli gelişen ve büyüyen bir yer. Biz her sektörde bir temsilci ile sorunları başarılı bir şekilde aşmayı planlıyoruz. Deneyimli bir ekibiz. Bodrum’da denizciliğin gelişmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, yeni yönetim kurulunun hayırlı uğurlu olmasını dileyerek şunları söyledi:
“İnşallah güzel işlere birlikte imza atarız. Geldiğiniz için de çok teşekkür ediyorum. Denizcilik bizim için çok önemli bir sektör, Türkiye için çok önemli bir sektör. Hem deniz turizmi açısında hem diğer denizcilik alanları açısından çok önemli bir sektör, onun için Bodrum’da da Denizciler Derneği önemli bizim için. Tekrar hoş geldiniz, tebrik ediyorum” dedi.

Denizciler Derneği Başkanı Mustafa Demiröz yapılan çalışmaları ve projelerini Kaymakam Dr. Gödekmerdan’a anlattı. Nisan ayında Balıkçılık Sempozyumu yapılacağı müjdesini verdi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu