GündemMagazinManşet

BENİMLE EVLENİR MİSİN?

Bodrum-Sürpriz evlenme teklifiBodrum Belediye Meydanı süpriz bir evlilik teklifine daha sahne oldu.

Bodrum’da yaşayan 28 yaşındaki Selim Yiğit iki aydan beri beraber olduğu kız arkadaşı 26 yaşındaki Gülperi Sungur’a Bodrum Belediye Meydanı’nda süpriz bir evlilik teklifi yaptı.

Bodrumlu gencin yaklaşık 50 arkadaşı teklif öncesi meydanda toplanarak meşaleler ve konfetilerle hazırlık yaptılar. Bir yapı markette satış elemanı olarak çalışan Selim Yiğit kendi özel aracıyla otogara yaklaştığı sırada arıza yaptığı bahanesiyle aracını sağa çekti. Burada kız arkadaşıyla birlikte önceden hazırladığı VİP araca binen Yiğit, meydana geldi.

Aracın geldiğini gören Bodrumlu gencin arkadaşları meşaleleri yakarak, üzerinde “Benimle Evlenirmisin” yazılı pankartı açtılar. Meydanda araçtan inen  Selim Yiğit kız arkadaşının önünde diz çökerek “benimle evlenir misin” dedi. Kız arkadaşının evet demesiyle büyük mutluluk yaşayan genç, yanında getirdiği yüzüğü Gülperi Sungur’un parmağına taktı. Çalan müzik eşliğinde bir süre dans eden çift arkadaşlarının tebriklerini kabul etti.

Süpriz evlilik teklifinin kendisini çok şaşırttığını söyleyen Gülperi Sungur duygularını “hiç böyle bir şey beklemiyordum, çok mutluyum” cümlesiyle anlattı.

Süpriz evlilik teklifinin mimarı  Selim Yiğit ise organizasyonda kendisine destek veren arkadaşlarına teşekkür ederek şunları söyledi:

“Burada bu kalabalık bizim için toplandı, bizim mutluluğumuzu paylaştılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Allah kısmet ederse, Gülperi de uygun görürse bir hafta sonra nişanımızı yaparız. Seneye de düğünü yaparız diye düşünüyorum” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu