GündemHayatManşet

3 YILDIR KARISINI ARIYOR

Bodrum-Mehmet Ali Serin-Fatma Serin2013 yılı Temmuz ayında bir gün ansızın ortadan kaybolan karısını bulmak için çabalayan Mehmet Ali Serin isimli adam çaresizce eşinin eve döneceği günü bekliyor.

50 yaşındaki 2 çocuk babası Mehmet Ali Serin Mazı Mahallesinde mutlu mesut yaşarken, bir gün 41 yaşındaki eşi Fatma SeriN’in annesinin evine gittiğini ve bir daha geri dönmediğini anlattı. Eşini bulmak için her taşın altına baktığını, gerekli her yere müracaatlarda bulunduğunu ifade eden Serin şunları söyledi:
“Annesi beni arayarak Fatma’nın kaybolduğunu söyledi. Hemen annesinin evine gittim baktım, herkese sordum bulamadım. Her hangi bir kavga veya sorun yoktu aramızda” dedi.

Eşinin kaçırıldığını düşünen Mehmet Ali Serin, o gün köye kiralık bir araçla 3 kişinin gelip gittiğini ve o günden beri sürekli bir araştırma içine girdiğini belirtti. Durumu adli makamlara da ilettiğini söyleyen Serin açılan davadan da bir sonuç alınamadığını dile getirdi.

Eşinden bir haber almak için çabalayan çaresiz koca eşinin hayatından endişe ettiğini, görenlerin yerini bilenlerin kendisine haber etmesini söyledi.

Eşimi sevdiğim kadar hiç kimseyi sevmedim diyen Mehmet Ali Serin, gerekli yerlerden yardım beklediğini söyledi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu