ÇevreGündemManşet

BODRUM SOKAKLARINDA İLGİNÇ DUVAR YAZILARI

bodrum-duvar yazılarıBodrum’da son günlerde özellikle ıssız sokaklarda kim veya kimler tarafından yazıldığı bilinmeyen duvar yazıları dikkat çekiyor.

İlçeye bağlı Gümbet, Bitez, Konacık ve ilçe merkezindeki özellikle gece saatlerinde çok az vatandaşın kullandığı sokaklardaki duvarlara yazılan duvar yazıları görenlerin dikkatini çekiyor. Bazı vatandaşlar gördükleri duvar yazılarının fotoğrafını çekerek sosyal medyadan paylaşırken, özellikle Gümbet’te Ayaz Caddesinden Gümbet Sahile inen dar sokakta baştan sona yazılan yazılar sokağı kullanan vatandaşların ilgisini çekiyor. ‘Manita için dünyayı, kardeş için manitayı yakarız’, ‘Bize rakı içen kadın lazım, latte ile yüremez o işler’ gibi dikkat çekici duvar yazılarının altında ise ‘Minik’ ve ‘e.v’ imzaları bulunurken, yazılar ilginçlikleri kadar bir o kadar da görüntü kirliliğine neden oluyor.

Yazılan duvar yazılarının mobese veya güvenlik kameralarının bulunmadığı yerlerde yazılması ise dikkatlerden kaçmıyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu