AsayişGündemManşet

MOBESELER YİNE KAYITTA

İlçe Emniyet Müdürlüğü Kent Güvenlik Yönetimi Sistemi'ndeki MOBESEBodrum’da kurallara uymamanın sonuçları MOBESE kameralarınca kayıt edilen trafik kazaları ile bir kez daha ortaya çıktı.

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü MOBESE kameraları, ilçede meydana gelen bazı kazaları kaydetti.
Genellikle trafik ışıklarına ve hız sınırlarına uyulmaması ile aceleci davranma, dalgınlık gibi nedenler yüzünden yaşanan kazalardan bazıları maddi hasarla atlatıldı. Bazı kazalar ise yaralanmayla sonuçlandı. Kazaların genellikle kavşakların olduğu bölgede yaşanması dikkat çekti.

MOBESE kayıtlarına giren ilginç kazalarda görenlere bu kadar da olmaz dedirtti. Kumbahçe Mahallesinde yaşanan kazanın görüntülerinde, bir taksi şoförü otomobilden inerek telefonla konuşmaya başlıyor. Park halinde kapısı açık bir şekilde aracını bırakarak telefonla konuşan taksi şoförü arkasını döndüğünde otomobilinin gittiğini görüyor. Otomobilin ardından koşan taksi şoförü kazaya engel olamıyor. Ticari taksi 2 arabaya çarparak duruyor.

Garajaltı Kavşağı’nda kayıt edilen başka bir kazada ise hızla yoldan çıkan lüks bir cip, ilk olarak trafik ışıklarında bekleyen bir motosikletliye, ardından da kaldırıma çıkarak yayaya çarpıyor. Yaşanan korkunç kazada iki kişi yaralanıyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu