EğitimGündemManşet

BAŞARISINI BAŞKAN KOCADON İLE PAYLAŞTI

teog ela kazoglu (3)Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında 120 sorunun tamamını cevaplayarak sınavda Türkiye birinciliği elde eden öğrencilerin arasında yerini alan Ela Kazoğlu, başarısını Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile paylaştı.

Hüseyin Turgut Karabağlı Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Ela Kazoğlu, TEOG sınavında aldığı üstün başarısının ardından Hüseyin Turgut Karabağlı Ortaokulu Müdürü Erkan Güngör, annesi Kristy Kazoğlu ve iki kardeşiyle birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.  Başkan Kocadon, “Bodrum’un adının güzel bir şekilde duyurulmasını sağladın. Başarılarının devamını dilerim.” diyerek Bodrum ilçe genelinde 120 soruyu cevaplayarak Bodrum’dan çıkan üç Türkiye birincisinden biri olan öğrenci Ela Kazoğlu’nu ödüllendirdi.

Eğitim konusunda gerek öğrencilere gerek eğitim kurumlarına desteklerini esirgemeyen Başkan Kocadon, “Böyle başarılı öğrencilerimizin olduğunu bilmek bizleri çok mutlu ediyor. Öğrencilerimizin eğitimlerine ve öğretimlerine en iyi şekilde devam edebilmeleri için desteklerimiz hep sürecek. Bodrum Belediye Başkanı olarak ve Mehmet Kocadon olarak onların her zaman yanlarındayım.” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu